A+    A-

Miestna Akčná Skupina Horny Liptov

Stowarzyszenie LGD Górny Liptov skupia się na systematycznym rozwoju regionu Górnego Liptowa, w sposób który umożliwi zachowanie wyjątkowych walorów regionu, a jednocześnie zapewni długotrwałe korzyści dla lokalnej społeczności na rzecz poprawy jakości ich życia.

Stowarzyszenie zostało założone i rozwijało swoją działalność zgodnie z zasadami programu LEADER. Stowarzyszenie zostało utworzone w 2008 r. jest wpisane na listę słowackiego MSW oraz uzyskało status Lokalnej Grupy Działania. Swoim zasięgiem obejmuje 22 gminy. Ze względu na specyfikę działalności Stowarzyszenie zajmuje się realizacją projektów nakierunkowanych na rozwój lokalny, również korzystając ze środków unijnych. Partner posiada doświadczenie w zakresie zarządzania środkami publicznymi, prowadzenia projektów w ramach programu LEADER, organizowaniu spotkań informacyjnych i szkoleniowych. Prowadzi również doradztwo i konsultacje w zakresie przygotowywania projektów.

Partner posiada także doświadczenie projektowe we współpracy z polskimi podmiotami, zwłaszcza z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie (oddział Kraków).

Partner wniesie do projektu bogate doświadczenie w realizacji przedsięwzięć przyczyniających się do rozwoju lokalnego. Dzięki udziałowi w projekcie partner poszerzy swoją działalność o nowe partnerstwa w Małopolsce.

Redakcja C.I.


Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze

Kalendarium

Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym projekcie ? Wpisz swój adres e-mail! (Zapisanie się do newslettera ozngacza akceptację regulaminu)


Wyślij

Statystyka
Ilość unikalnych odwiedzin: 51979

Archiwum
wait ...