A+    A-

Partnerzy programu ''Przy Małopolskim Stole''


Europejski Instytut Rozwoju Regionalnego
Stowarzyszenie EIRR jest organizacją pozarządową o charakterze non profit, powołaną do życia w dniu 30 lipca 2008 roku. Aktywnie uczestniczy w działalności społecznej, podejmuje działania na rzecz społeczności lokalnej. Członkowie Stowarzyszenia posiadają bogate doświadczenia w zakresie realizacji projektów w ramach PO KL oraz działalności w III sektorze.
GENUSS REGION ÖSTERREICH
Stowarzyszenie zostało powołane w 2008 r. i figuruje w rejestrze stowarzyszeń austriackiego MSW.
Miestna Akčná Skupina Horny Liptov
Stowarzyszenie LGD Górny Liptov skupia się na systematycznym rozwoju regionu Górnego Liptowa, w sposób który umożliwi zachowanie wyjątkowych walorów regionu, a jednocześnie zapewni długotrwałe korzyści dla lokalnej społeczności na rzecz poprawy jakości ich życia.
Stowarzyszenie „Dolina Karpia” Dolina Karpia to obszar atrakcyjnych turystycznie i przyrodniczo siedmiu gmin położonych w Małopolsce, pomiędzy Krakowem, Oświęcimiem oraz Wadowicami i Kalwarią Zebrzydowską.
Podhalańska Lokalna Grupa Działania
Podhalańska Lokalna Grupa Działania powstała w 2006 r., w ramach programu LEADER .
Stowarzyszenie „Na śliwkowym szlaku”
Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” to Lokalna Grupa Działania skupiająca 7 małopolskich gmin: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Laskowa, Lipnica Murowana i Łososina Dolna.
Collegium Iuvenum
Stowarzyszenie Collegium Iuvenum jest organizacją pozarządową o charakterze non profit, powołaną do życia w dniu 18 sierpnia 2003 roku. Projekt będzie propagował małopolskie produkty lokalne jako jeden z elementów wpływających na rozpoznawalność regionu i umożliwiających odróżnienie Małopolski od innych obszarów.
Redakcja C.I.


Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze

Kalendarium

Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym projekcie ? Wpisz swój adres e-mail! (Zapisanie się do newslettera ozngacza akceptację regulaminu)


Wyślij

Statystyka
Ilość unikalnych odwiedzin: 52346

Archiwum
wait ...